Gratuluję!

Webinar możesz obejrzeć klikając przycisk.


TYMCZASEM ZOBACZ NIŻEJ JAKĄ PRZYGOTOWAŁEM
DLA CIEBIE NIESPODZIANKĘ.

Zarobienie kasy to czas. Postawę możesz mieć TERAZ.

Dosłownie za 27 minut.
Chcesz?

Jako uczestnik webinaru masz prawo (nie musisz, TYLKO, JEŚLI CHCESZ)
do niedostępnej przez wiele lat potężnej medytacji.
Osoby, które już ją mają mówią wprost – KOCHAM JĄ!

Cena regularna: 259 zł

Teraz* dla Ciebie tylko: 49 zł

* sorki, ale tylko teraz możesz ją mieć w takiej cenie. Cena netto (+ 11,27 zł vat)

JAK TO DZIAŁA?

01/ krok

Odblokowujesz dostęp
do Magnesu Finansowego w specjalnej cenie za zapis na webinar.
Medytację masz dożywotnio, możesz ją ściągnąć na telefon.

02/ krok

Słuchasz medytacji codziennie przez 21 dni przed zaśnięciem lub po obudzeniu (zanim wejdziesz w codzienny pośpiech lub rutynę).

03/ krok

Zaczynasz przyciągać pieniądze. Przykłady: dostajesz nowe propozycje współpracy, masz nowe pomysły na zarabianie albo nowe możliwości realizacji starych, masz nowe zlecenia, wpadają duże deal'e albo niespodziewanie Twój stary dług w urzędzie skarbowym zostaje anulowany (tak, to prawdziwe historie).

Prowadzący

Paweł J. Sowa

Ekspert Głębokiej Zmiany

Twórca Metody RuszDuszę

Trener Tlenowej Przewagi

Dawniej jako trener biznesu dla ponad 75 firm (takich jak Mercedes-Benz, AXN), autor 4 książek (w tym Sukces Sprzedaży Bezpośredniej) oraz autor kilkudziesięciu felietonów w magazynach i gazetach, twórca nagrania Magnes Finansowy, gość programów telewizyjnych: Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata oraz Miasto kobiet i TVN Turbo
– pomagał w osiąganiu sukcesu biznesowego.
 
Potem poszukiwacz własnej prawdy i wojownik serca, z udziałem w kilkudziesięciu treningach szamańskich i inicjacjach (m.in. u Joe Vitale, Foster Perry, Noga Meir, ShacharCaspi, Santoshi) oraz ukończeniem szkoły WHH (Whole Hearted Healing) w międzynarodowym Instytucie Peak State of Consciousness, a także ukończenie szkoły Nowych Ustawień Berta Hellingera, w tym także szkoleń prowadzonych przez samego twórcę metody.
 
Dziś pracuje na wszystkich poziomach: duch, biznes, umysł. Pomaga ludziom zobaczyć moc w swoich problemach i zamienić je w osobisty, niepodrabialny sukces. A miliony pojawiają się przy okazji 🙂
Podczas pracy wykorzystuje wszystko, czego nauczył się przez 25 lat – łącząc kilka metod rozwoju osobistego w jedną, która daje mocne efekty. Prowadzi sesje indywidualne (po polsku i angielsku), stacjonarnie oraz online z klientami na każdym kontynencie. Ma na koncie ponad 1000 sesji indywidualnych oraz ponad 500 warsztatów. Prowadzi także autorskie, indywidualne programy zmiany osobistej „Ustawienie Życia”.

Magda

"Pracowałam z Pawlem dwukrotnie, w odstępie kilku lat. W obu przypadkach efekty były szybkie (!) i spektakularne. Nie ma mowy, aby wydarzenia kolejnych powarsztatowych dni i tygodni, były dziełem przypadku. Ten człowiek doskonale wie co robi i robi to znakomicie. Trafia w sedno, odkrywa zakryte, widzi i czuje to, co wymaga uzdrowienia. W pełnym zaufaniu i wciąż zachwycie, polecam ogromnie."​

"Prawdziwa głęboka przemiana. MEGA MEGA MEGA😁. Dziękuję Paweł ,że mogłam tego doświadczyć 😀. Prawdziwa podróż w głąb siebie 😁. Najlepsza podróż w jaką człowiek może wyruszyć. To czego doświadczy podczas tej podróży w głąb siebie, nie da opisać się żadnymi słowami."​

Kamila 

"W atmosferze zaufania i wsparcia 1-1, mogłam "rozprawić się" ze sprawami zamiecionymi pod dywan i teoretycznie zapomnianymi, ale dającymi o sobie znać w kluczowych obszarach życia, takich jak rodzina czy biznes. Jestem na nowej drodze, w nowej energii, funkcjonując z zupełnie innego poziomu, autentycznie i w równowadze. Polecam każdemu, kto czuje, ze "coś" stoi mu na przeszkodzie w realizacji czegoś WIĘKSZEGO, niż on sam!"

HALINA

"Z poczuciem humoru, nieowijaniem w bawełnę, bez zbędnego cackania się z "pacjentami", z humorem, z jajem, ale i z powagą, ogromną wiedzą, doświadczeniem i niesamowitymi wglądami...tak Paweł prowadzi swoje warsztaty. Polecam każdemu, kto jest gotowy na nie byle jaką Zmianę i najwyższą jakość Życia!!! 🙂"

KATARZYNA

Mariusz Mróz
Trener Osobisty
Mężczyźni po treningach ze mną
Mężczyźni o warsztatach ze mną
FB