KRYZYS | SPOKÓJ | SERCE | SUKCES

BEZPŁATNY WEBINAR
SPOKÓJ W OKU CYKLONU 2022″
28 MARCA 2022 GODZ. 20:00

Dowiesz się:

✓ Jak, dokładnie w naszych czasach uzyskać wewnętrzny spokój i powrócić do miejsca w umyśle, gdzie podejmujesz logiczne, świadome, mądre decyzje.

✓ Komu zależy żeby nieustannie budzić i podtrzymywać w ludziach STRACH. Oraz co sprawia, że większość ludzi łyknie nawet największą „Strachową” bzdurę.

✓ Dlaczego Ty, mimo swej rozwagi i świadomości łapiesz się na tym, że na kryzysowy impuls reagujesz chęcią
ucieczki na Grenlandię i zamówieniem przez internet (żeby nikt nie widział) worków kaszy, makaronu i papieru toaletowego.

✓ Jak rozpakować prezent, którym jest każdy kryzys i życiowa trudność.

✓ Co zrobić żeby nie projektować na innych swoich lęków oraz jak nie pozwolić innym, by na Ciebie projektowali swoje lęki.

✓ Jaka pomoc, tak naprawdę szkodzi potrzebującym oraz co możesz zrobić, żeby zadbać o siebie i jednocześnie pomóc innym.

Poznasz TECHNIKĘ dzięki, której:

✓ Przestaniesz mścić się na własnym zdrowiu i samopoczuciu za „błędy” wielkich tego świata.

✓ Zrozumiesz, że Twoja życiowa droga jest wyjątkowa, a kryzysy, to niezbędne punkty przejścia.

✓ Nauczysz się jak bez robienia szumu i hałasu odłączyć się od stada, które zmierza w zupełnie innym kierunku niż Twoje cele, marzenia i wymarzony
styl życia

✓ Zrozumiesz jak właśnie teraz możesz odrzucić stare poczucie własnej wartości i podnieść je na zupełnie nowy poziom. 

✓ Odkryjesz, jak najbezpieczniej lokować swoje środki w niepewnych czasach.

✓ Błyskawicznie uzyskasz dostęp do stanu świadomości, w którym masz wpływ na rzeczywistość.

Odkryjesz:

✓ Zapomniane ćwiczenie oddechowe o nazwie „Pustka” (void), które połączone z właściwą pozycją ciała pozwalało joginom w himalajskich jaskiniach żyć ponad 200 lat (!), a zastosowanie współcześnie pozwala dostrzec boskie piękno w tym co widzisz za oknem (oraz opóźnia efekty starzenia).

✓ Rytuał miodożera, czyli procedurę, która zamienia życiowe wyzwania (masakrujące innych ludzi) w fundament i nawóz do Twojego osobistego rozwoju i sukcesu.

Prowadzący

Paweł J. Sowa

Ekspert Głębokiej Zmiany

Twórca Metody RuszDuszę

Trener Tlenowej Przewagi

Dawniej jako trener biznesu dla ponad 75 firm (takich jak Mercedes-Benz, AXN), autor 4 książek (w tym Sukces Sprzedaży Bezpośredniej) oraz autor kilkudziesięciu felietonów w magazynach i gazetach, twórca nagrania Magnes Finansowy, gość programów telewizyjnych: Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata oraz Miasto kobiet i TVN Turbo
– pomagał w osiąganiu sukcesu biznesowego.
 
Potem poszukiwacz własnej prawdy i wojownik serca, z udziałem w kilkudziesięciu treningach szamańskich i inicjacjach (m.in. u Joe Vitale, Foster Perry, Noga Meir, ShacharCaspi, Santoshi) oraz ukończeniem szkoły WHH (Whole Hearted Healing) w międzynarodowym Instytucie Peak State of Consciousness, a także ukończenie szkoły Nowych Ustawień Berta Hellingera, w tym także szkoleń prowadzonych przez samego twórcę metody.
 
Dziś pracuje na wszystkich poziomach: duch, biznes, umysł. Pomaga ludziom zobaczyć moc w swoich problemach i zamienić je w osobisty, niepodrabialny sukces. A miliony pojawiają się przy okazji 🙂
Podczas pracy wykorzystuje wszystko, czego nauczył się przez 25 lat – łącząc kilka metod rozwoju osobistego w jedną, która daje mocne efekty. Prowadzi sesje indywidualne (po polsku i angielsku), stacjonarnie oraz online z klientami na każdym kontynencie. Ma na koncie ponad 1000 sesji indywidualnych oraz ponad 500 warsztatów. Prowadzi także autorskie, indywidualne programy zmiany osobistej „Ustawienie Życia”.
FB