BIZNES
PIENIĄDZE
CHARYZMA
SIŁA

TAJEMNICA MĘSKIEGO SUKCESU
Bezpłatny webinar: 26.10.21 (wtorek), godz. 20.00

Dowiesz się:

✓ Dlaczego tak często zaczynasz z rozmachem, a kończysz… Nie, no właśnie chodzi o to, że nie kończysz (oraz jak raz na zawsze to zmienić).

✓ Czemu do tej pory zawsze mijałeś się z prawdziwym, życiowym sukcesem o centymetry (i jak zaplanować go, chwycić i nigdy nie puścić).

✓ Jak odzyskać spokój, pewność siebie i móc zapewnić bliskim poczucie bezpieczeństwa. 

✓ Kiedy sukces przychodzi lekko i bez wysiłku.

✓ Dlaczego nie robisz tego co powinieneś, a to co robisz nie działa. 

Poznasz metodę, dzięki, której:

✓ Przestaniesz tyle płacić (zdrowiem, stresem, zmęczeniem, wolnym czasem) za to, co osiągasz w życiu.

✓ Poznasz największe kłamstwo na temat swojego sukcesu i zrozumiesz, że Twój sukces jest inny, niż ktokolwiek próbował Ci wmówić.

✓ Zrozumiesz, że Twój sukces, tak jak Ty, jest „niepodrabialny”.

✓ Zaczniesz stabilną drogę na szczyt, zamiast regularnie wyciągać się z bagna.

✓ Poznasz metodę, dzięki której zmieniło życie wielu facetów na trzech kontynentach (prawdziwe, wstrząsające historie).

Odkryjesz:

✓ Ćwiczenie „Bekserków” czyli niedozwolone ćwiczenie oddechowe połączone z mentalną pracą z ciałem, które błyskawicznie sprawia, że:
– parujesz testosteronem i feromonami,
– uruchamiasz postawę niezwyciężonego wojownika.
UWAGA: nieumiejętnie stosowane ćwiczenie może spowodować reakcje walcz lub uciekaj u innych mężczyzn
oraz/ lub maślane oczy u przypadkowych kobiet.

✓ Odkryjesz jak po męsku zbudować i utrzymać Twój niepodrabialny sukces, czyli 3 kroki, żeby Twój SUKCES ODPALIŁ.

Prowadzący

Paweł J. Sowa

Ekspert Głębokiej Zmiany

Twórca Metody RuszDuszę

Dawniej jako trener biznesu dla ponad 75 firm (takich jak Mercedes-Benz, AXN), autor 4 książek (w tym Sukces Sprzedaży Bezpośredniej) oraz autor kilkudziesięciu felietonów w magazynach i gazetach, twórca nagrania Magnes Finansowy, gość programów telewizyjnych: Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata oraz Miasto kobiet i TVN Turbo
– pomagał w osiąganiu sukcesu biznesowego.
 
Potem poszukiwacz własnej prawdy i wojownik serca, z udziałem w kilkudziesięciu treningach szamańskich i inicjacjach (m.in. u Joe Vitale, Foster Perry, Noga Meir, ShacharCaspi, Santoshi) oraz ukończeniem szkoły WHH (Whole Hearted Healing) w międzynarodowym Instytucie Peak State of Consciousness, a także ukończenie szkoły Nowych Ustawień Berta Hellingera, w tym także szkoleń prowadzonych przez samego twórcę metody.
 
Dziś pracuje na wszystkich poziomach: duch, biznes, umysł. Pomaga ludziom zobaczyć moc w swoich problemach i zamienić je w osobisty, niepodrabialny sukces. A miliony pojawiają się przy okazji 🙂
Podczas pracy wykorzystuje wszystko, czego nauczył się przez 25 lat – łącząc kilka metod rozwoju osobistego w jedną, która daje mocne efekty. Prowadzi sesje indywidualne (po polsku i angielsku), stacjonarnie oraz online z klientami na każdym kontynencie. Ma na koncie ponad 1000 sesji indywidualnych oraz ponad 500 warsztatów. Prowadzi także autorskie, indywidualne programy zmiany osobistej „Ustawienie Życia”.
FB